Bu Siteler Ne kadar Güvenilirdir? (Genel Soru)

Merhaba arkadaşlar, bu sitelerde işletim sistemleri, full programlar, full oyunlar vs. mevcut bu siteler ne kadar güvenilir ? düşünceleriniz ve deneyimleriniz nelerdir?

► www.fullprogramlarindir.com

► www.saglamindir.net

► www.teknomobil.org

► www.warezturkey.net

► www.fullprogramdeposu.com

► www.katilimsiz.gen.tr

► www.saglamoyun.com

NOT: Soru düzenlenip daha doğru bir ifadeyle sonuca ulaşmak için değiştirilmiştir.

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu böyle anlaşılmaz.Verdiğin linki ver.Güvenilir bir siteyse sıkıntı yok zaten.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

      bu siteler kesinlikle güvenli değildir bu siteler crack lı rogramları barındırır ve şansına indrdiğin program yerine virüslü prgramda inebilir çok dikatli olman lazım

      güvenilir site olarak gezginler ve tam indir güvenlidir

      candan candan (4301)
      8 yıl önce cevaplandı

        https://www.virustotal.com/ sitesi ile taratıyorum virüs var ise yüklemiyorum.

        efe efe (65)