bu siteye soru sorarken fotoğraf eklemek

bu siteye soru sorarken fotoğraf eklemek için ne yapmam lazım

ahmetyasin ahmetyasin (9)
3 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    https://imgbb.com/ burayı kullan. Ben burayı kullanıyorum.

    hakan hakan (15424)
    3 yıl önce cevaplandı

      Fotoğraf masaüstünde ise tıklayıp CTRL + C yapıp kopyalayın ve buraya CTRL + V yapıp yapıştırın. ( Opera ve Chrome'da işe yaramıyor Firefox dene. )

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

      • olmuyor ahmetyasin 3 yıl önce
      • Nasıl olmuyor ? Masaüstünde ki herhangi png/jpeg fotoğrafı CTRL + C yapıp kopyalayıp buraya CTRL + V yapıp yapıştıracaksın. Yorum yazma yada özelden mesaj atma da geçerli değil bu. Eğer yapamaıyorsan hızlıresim'e fotoğrafı yükleyerek linki buraya bırakabilirsin hydra 3 yıl önce
      • @ahmetyasin hydra 3 yıl önce
      • Böyle bir özellik yok uzmanim.net'de maalesef bende de işe yaramıyor darkcrak 3 yıl önce
      • Bende neden işe yarıyor :) hydra 3 yıl önce
      • Hangi tarayıcı @hydra darkcrak 3 yıl önce
      • Bi bende mi olmuyor bu darkcrak 3 yıl önce
      • Ayrıca çoğu tarayıcılarda denedim bende neden olmuyor da sende oluyor darkcrak 3 yıl önce
      • Firefox kullanıyorum, chrome da olmuyor fakat firefox ta oluyor, eğer chrome da kullanıyorsanız firefox tan deneyin. hydra 3 yıl önce
      • @darkcrak @ahmetyasin hydra 3 yıl önce
      • evet mozilla da oluyor bir çok tarayıcıda olmayan özellikler mozilla'da açık darkcrak 3 yıl önce

      https://hizliresim.com/ bu linke tıkla site içindeki bilgisayardan butonuna tıklayıp yüklemek istediğin resmi seçip işlemler bitince alt tarafta yükle butonuna tıklayıp bir müddet bekletecektir sonra yüklediğin resmin sağ üst tarafında Resim sayfası yazısını göreceksin ve o yazının altındaki linki kopyalayıp buraya klavye yardımı ile CTRL  V tuşlarını kullanmalısın yani burda sayın @hydra söylemeyi unutmuş bir parmağın CTRL tuşunda basılı duruken diğer parmağınlada 1 kez V tuşuna basmalısın sonra parmaklarını çek

      gorele28 gorele28 (387)
      3 yıl önce cevaplandı

        Ne alaka CTRL+C CTRL+V öyle bir özellik yok uzmanim.net'de varsada neden bende işe yaramıyor bu arada https://hizliresim.com/ gibi web sitelerine sürükleyerek resmi koyabilirsin. Ne kadar denediysem işe yaramıyor ctrl olayı maalesef öyle bir özellik yok diye biliyorum ve bende de işe yaramıyor.

        darkcrak darkcrak (5168)
        3 yıl önce cevaplandı

        • Chrome dan giriyorsan girme Chrome'da işe yaramıyor CTRL + C CTRL + V. Bak bende oluyor. hydra 3 yıl önce
        • Ben chrome kullanmıyorum opera kullanıyorum fakat opera ve microsoft explorer'de denedim işe yaramadı @hydra darkcrak 3 yıl önce
        • Firefox dene hydra 3 yıl önce
        • bende opera kullanıyorum ve olmuyor ahmetyasin 3 yıl önce
        • Opera'da fazla özellik aktif olmadığından Opera'da işe yaramıyor fakat Mozilla'da işe yarıyor @ahmetyasin darkcrak 3 yıl önce