Bu siteye ulaşılamıyor. Bağlantı sıfırlandı

Aşağıdakileri deneyin:

  • Bağlantınızı kontrol etme
  • Proxy'yi ve güvenlik duvarını kontrol etme
  • ERR_CONNECTION_RESET

Önceki konuya baktım denedim ama olmadı lütfen yardımcı olun çıldırıcam :)

kullanici285440 kullanici285440 (1)
7 yıl önce sordu

  • Modeminizi resetlemeyi denediniz mi ? ahmetsamil 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Son dönemde Google Chrome üzerinden alınan ERR_CONNECTION_RESET hatalarını büyük çoğunluğu TürkTelekom bağlantı sorunlarınan kaynaklanıyor (eğer tek bir sitede alınmıyorsa)

Yapmanız gereken adsl modemi kapatmak ve açmak. Bunu bir kaç kez üst üste yapmanız gerekebilir. Örneğin ben bu sabah ERR_CONNECTION_RESET hatasını fazlaca aldım. 2-3 kez modemi kapatıp açtığımda nihayet sağlıklı bir bağlantı yakaladım.

hakan hakan (15424)
7 yıl önce cevaplandı

    sayfayı yenile çözülür bende  sürekli yaşıyorum bu sorunu......

    fıratdogan fıratdogan (3)