"Bu siteye ulaşılamıyor" hatası, hiçbir siteye girilmiyor!

Internet bağlantısı var ancak, hiçbir siteye girilmiyor, girmeye çalıştığımda;

Bu siteye ulaşılamıyor

siteadresi.org ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

Aşağıdakileri deneyin:

  • Bağlantınızı kontrol etme

ERR_TIMED_OUT

Her yöntemi denedim ama işe yaramadı bu arada; bilgisayarım yok, mobildeyim.

Ne yapabilirim?

ozgurlol ozgurlol (268)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    @ozgurlol sorun çözülmüş ben yine de yazayım. ERR_TIMED_OUT hatası almışsın. Sorun kendiliğinden düzeldiğine göre muhtemelen servis sağlayıcında geçici bir sorun oldu. Bir daha karşılaşırsan şunu deneyebilirsin:

    • Telefon mobil verisini kapat ve tekrar aç. Bu senin yeniden ip adresi almanı sağlayacaktır. Böylece yeni bir bağantı yaparsın. Bu da çoğu zaman sorunları çözmeye yarar.
    • Telefonunda sorun olması ihtimalina karşı telefonu yeniden başlatabilirsin.
    • Chrome yerine başka bir tarayıcı ile test etmende de fayda olur. Mesela telefonunda iki tarayıcı bulundur. Chrome da hata alıyorsan bir de diğeri ile kontrol edersin
    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

      GÜNCELLEME : SORUN KENDİ KENDİLİĞİNE ÇÖZÜLDÜ :D

      ozgurlol ozgurlol (268)
      4 yıl önce cevaplandı

        İnternetin bağlantısında sorun oluşmuştur kendi kendine çözülmez.

        infinity infinity (402)