Bu siteye ulaşılamıyor hatası

Öncelikle merhabalar arkadaşlar

5 gün önce yeni bir internete (Süperonline) geçiş yaptım..İnternet hızı işleyişi vs hiçbir sorun yok..Lakin daha 1 hafta öncesinde önceki kullandığım internetle girebildiğim 10 larca siteye vpn kullanmadan giriş yapamıyorum..İnternette biraz araştırdım ve söylenenleri yaptım ama yinede durum aynı

Yaptığım olaylar

Birçok Dns değiştirerek denedim...Tüm çerezleri silerek pc yi ve modemi yeniden başlatmak vs yaptım..Modeme birkaç defa reset atarak denedim..İnterneti aradım ve Aile paketi olayını kapattırdım vs yinede durum aynı..Bu konuda bilgisi olan uzman arkadaşların cevaplarını bekliyorum..Aksi takdirde bu şekilde bu interneti  kullanmak mümkün değil ve pazartesi kapattırmayı düşünüyorum!

codet1000 codet1000 (3)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanırım bu soruna bir çözüm yok gibi görünüyor ve de sanırım tek çare kullanamadığımız internete kurulum ücreti,modem ücreti vs cebimizden ödeyerek interneti kapattırmak durumunda kalacağız ve de yeniden yeni bir internete başvurup o internetede ayrı tomarlarca paralar harcayacağız..Binaya elektirikçi çağırıp kabloları kontrol etmesi için 500 tl masrafı saymıyorum bile..Bu ülke insanını oyuncak gibi kullanıyorlar..Bu ülke insanına dünyanın en pahalı internetini satıyorlar,üstelikte yarım yamalak bir şekilde..Süperonline müşteri temsilcisine bugün tekrar telefon açtım..Az sonra sarfedeceğim kelimeleri üstüne alma neticede sen bir işçisin ve sadece sesimi kaydetip yetkililerinize dinlettir dedim..Genel müdürünün yedi ceddinden girdim,yerel müdürünün yedi ceddinden çıktım..Bu sesimide onlara dinlettirmezsen sende adam değilsin dedim temsilciye..Söyle o yetkililerine,internet demek özgürlük demektir,yasadışı vs olaylara bulaşmadan isteyen herbir birey internette istediği gibi özgürce gezinebilir bunu iyi bellesinler ve de  bu interneti bu şekilde arap çöl bedevilerine satsınlar..Burası TÜRKİYE arabistan değil ve yıl 2023 uzay çağındayız,mollalar devrinde yaşamıyoruz..Ayrıca kullanmadığım internet için ödeyeceğim paralarda onlara haram zıkkım olsun,aile bireylerine hastane parası olsun...Diye bağıra çağıra kapattım telefonu suratlarına!

    Neyse herkese iyi forumlar dilerim..Bu ülke böyle yapacak birşey yok!!!

    Haa birde kimin sözüyse şimdi aklıma gelmedi bu sözü söyleyen kişi ''Her toplum hakettiği gibi yönetilir ve yaşarmış'' demiş..Bu sözü sarfeden kişi sanki bu ülke insanı için demiş adeta kapak gibi oturtmuş lafı..Ne yazık ki,önüne verilenle yetinen,her türlü şey rahatça dayatılan ve de hiçbir şeye ses çıkarmayan ezik bir toplumdur bu toplum!

    Son olarak bir not:Şimdi bazılarınız diyecek ki,bütün bu serzenişler bu sinir bir internet içinmiydi..Bende onlara şu lafı hatırlatırım ''Deveye demişler boynun eğri,o da demişki zaten nerem doğru ki''..Bu ülkede bana doğru giden,dürüst giden,adaletli giden birkaç şey sayarmısınız veya kaç tane sayabilirsiniz ?????

    codet1000 codet1000 (3)