Bu SSD aşağıdaki laptop ile uyum sağlarmı

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01F9G43WU/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM evet arkadaşlar vermiş olduğum linkteki ssd 7 yıllık laptopum olan exper karizma a5v-c83 modelli laptopa uyumlumudur bu daha uygun

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet sağlar.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Tüm ssd ve hdd ler tüm bilgisayarlara uyumludur ama boyut farkı var diye biliyom

      darkcrak darkcrak (5158)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Boyut farkı yok SSD'ler 2,5 inç dir, Laptopların çoğu HDD'si 5400RPM ve 2,5 inç hydra 3 yıl önce
      • Eski bir hdd görmüştüm baya büyüktü @hydra darkcrak 3 yıl önce