Bu telefon doğrulanamadı

WhatsApp açtığımda Bu telefon doğrulanamadı. Büyük ihtimalle telefon numaranızı başka bir telefonda WhatsApp için kaydetmiş olmanızdan kaynaklanmaktadır. uyarısı alıyorum. Bu uyarının sebebi nedir?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'ta Bu telefon doğrulanamadı.hatası alıyorsanız büyük ihtimalle SIM kartınızı başka bir telefonda WhatsApp ile aktif ettiniz demektir. Eğer telefondaki SIM kartı söküp başka bir telefona takar ve bu telefona WhatsApp yüklerseniz, eski telefonunuzdaki WhatsApp kullanılamaz duruma gelir.

    WhatsApp telefon numaraları üzerinden aktif edilir. Aynı telefon numarası ile iki telefon üzerinde WhatsApp'ı aktif edemezsiniz. Böyle bir girişimde bulunduğunuzda Bu telefon doğrulanamadı. uyarısı alırsınız.

    Eski telefonda WhatsApp kullanmak istiyorsanız, SIm kartınızı bu telefona takarak tekrardan doğrulama yapmanız gerekir. Aksi takdirde WhatsApp açılmayacaktır.

    murat murat (12492)