Bu tür dosyalar bilgisayarınıza zarar verebilir sorunu nasıl çözülür?

Dosya tehlikeli olduğu için Chrome tarafından engellendi - Chrome 75 sürümü için. Bende dediğiniz eklenti yok girmiş oldugunuz ayarlar bölümünde .

kullanici151897 kullanici151897 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu sorun hakkında 2 adet video çekilmişti Youtube kanalımızda. Dilerseniz aşağıdaki linklerde videolara gidebilirsiniz.

    Eğer bu videolardaki seçenekler karşınıza çıkmıyorsa Chrome sürümünüzü güncellemenizde fayda var. Chrome sürümünüz baya eski.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

      Kardeşim ben chrome sürümün de güncelledim ama deyişen hicbirşey olmadı

      kullanici151897 kullanici151897 (1)