Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatası

win 8.1 yüklü bilgisayarımda.iki gün önce paint i gayet güzel kullanıyordum.fakat az önce açmaya çalıştığım uyarı verip açılmıyor.
bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor.bilgisayarınıza uygun bir sürüm bulmak için yazılım yayıncınızla görüşün diyor.
bu ne demek?ne yapmalıyım.yardım lütfen

lippincott lippincott (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunu en basitinden çözmek için sistem geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.

    Windows 8.1 de sistem geri yüklemeyi çalıştırmak için şunları yapın

    1. Çalıştıra (Windows + R tuşlarına basarak açabilirsiniz) rstrui.exe  komutunu yazın ve enter tuşuna basın.
    2. Daha sonra bu sorunu yaşadığınız tarihten önceki bir tarihe sistem geri yükleme ekranındaki yönergeler ile dönün.

    Sistem geri yükleme ile dosyalarınız kaybolmaz, bilgisayarınızda veriler silinmez.

    alattin alattin (16999)