Bu uygulama ile tam adını ve şifresini unuttuğum posta adresimi kurtarabilir miyim?

Bir-iki  yıl önce format attığım tabletten adının tamamını ve şifresini unuttuğum posta adresimi kurtarabilir miyim ? Ve pro kullanmadan ?

justhzk justhzk (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, hem adını hem şifresini unuttğunuz bir e-posta adresini bulmak için bu e-posta ile yaptığınız işlemlerden gitmek zorundasınız. Mesela bu e-posta ile bir yere üye olduysanız veya alış-veriş vb. bir işlem yaptıysanız o işlem yaptığınız yerin yetkilileri ile konuşabilirsiniz ki onun için de kayıt zamanı, ad, soyad vb. bilgiler gerekecektir. Bu benim bildiğim tek çözüm yolu bu. Eğer bir şekilde e-posta'nın adını aldıysanız Microsoft hesap kurtarma formundan şifreyi de değiştirebilirsiniz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)