Bu uygulamanın cihazınızda değişiklik yapmasına izin veriyor musunuz kapatma

Ne zaman bir program yüklemek istesem karşıma bu uygulamanın cihazınızda değişiklik yapmasına izin veriyor musunuz uyarısı geliyor. Bunu kapatmanın bir yolu yok mu? Windows 10 bu uygulamanın cihazınızda değişiklik yapmasına izin veriyor musunuz kapatma nasıl yapılır?

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bu uygulamanın cihazınızda değişiklik yapmasına izin veriyor musunuz kapatma:

    Bu uygulamanın cihazınızda değişiklik yapmasına izin veriyor musunuz kapatma uyarısını kapatmak için şunları yapabilirsin:

    1. Windows 10 arama bölümüne şunu yaz: kullanıcı hesabı denetimi ayarlarını değiştir
    2. Daha sonra çıkan sonucu tıkla.
    3. kullanıcı hesabı denetimi ayarlarında ayarı en alta getir. Her zaman uyar => Hiç bir zaman uyarma şeklinde olacak.
    4. Tamam'ı tıkla.

    Artık bu uygulamanın cihazınızda değişiklik yapmasına izin veriyor musunuz uyarısı kapanmış olacak.

    murat murat (12492)