Bu uzantı bozuk olabilir. Bu uzantı kötü amaçlı yazılım içeriyor

Google Chrome tarayıcısında eklentilerde Plugins Button 0.9 eklentisinde Bu uzantı bozuk olabilir. Bu uzantı kötü amaçlı yazılım içeriyor yazıyor. Eklenti nereden geldi bilmiyorum ve eklentiyi kaldıramıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu uzantı bozuk olabilir. Bu uzantı kötü amaçlı yazılım içeriyor hatası oldukça açık. Chrome eklentisi zararlı. Muhtemelen reklam yazılımı içeriyor. Bu hatayı aldığına göre bilgisayarında zararlı yazılım veya bozuk eklenti yüklü demektir.

    Önerim önce bilgisayarını Malwarebytes ile taratman: Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Daha sonra Google Chrome'u sıfırlaman: Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    Bu işlemlerden sonra hem zararlı yazılım hem de eklenti silinmiş olacak

    hakan hakan (15409)