Bu video digiturk adlı iş ortağı tarafından sağlanan ve iş ortağının telif hakkı nedeniyle engellediği içeriğe sahip

Videolarım Kendiliğinden Siliniyor.

"Bu video digiturk adlı iş ortağı tarafından sağlanan ve iş ortağının telif hakkı nedeniyle engellediği içeriğe sahip."

Bu Yazı Çıkıyor

Sorunu Özebilen Varsa Yardım Etsin

xzaa1 xzaa1 (10)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu video digiturk adlı iş ortağı tarafından sağlanan ve iş ortağının telif hakkı nedeniyle engellediği içeriğe sahip

    Mesaj çok açık. Telif hakkı Dijitürk'e ait bir video yüklemişsiniz. Bundan dolayı silinmiş.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

      xzaal yardımıcı olmaya çalışıyım size yotubeden indirdiğin bir videoyu yayınlarsan silinir telif hakı oluyor

      emir38 emir38 (-4995)
      9 yıl önce cevaplandı

        Ben O VideYoutube'den İndirmedim

        xzaa1 xzaa1 (10)