Bu video şu anda kullanılamıyor Youtube hatası

Youtube videoları Google Chrome, Firefox gibi tarayıcılarda görüntülenemiyor ve " Bu video şu anda kullanılamıyor" hatası alıyorum. " Bu video şu anda kullanılamıyor" hatası nasıl düzeltilir?

hakan hakan (15409)
10 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Youtube'de "Bu video şu anda kullanılamıyor" hatası alıyorsanız hatayı gidermek için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

    Önemli: Aşağıdaki işlemleri yapmadan önce uzmanim.net ana sayfasını kontrol edin ve güne özel bir hata durumu var mı yok mu kontrol edin. Bazen sorun genel oluyor. Bu durumda sadece beklemeniz gerekir.

    1. Farkında olmadan  Youtube HTML5 denemesine katılmış olabilirsiniz.  HTML5 denemesininden çıkın. Özellikle Chrome kullanıcıları  HTML5 denemesinde "Bu video şu anda kullanılamıyor" hatası ile bolca karşılaşabiliyor. HTML5 denemesinde olup olmadığınızı anlamak için http://www.youtube.com/html5 adresini ziyaret edin. Eğer HTML5 denemesinde iseniz HTML5 denemesinden ayrıl'ı tıklayın.
    2. Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir'i kapatın. Youtube'de bir video ekranı açıkken videoyu sağ tuşla tıklayın Açılan pencereden Ayarlar'a girin ve Donanım hızlandırma özelliğini Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir işaretini kaldırın. Cacheleri temizleyin. Tarayıcınızı kapatın ve açın
    3. Antivirüs yazılımı veya internet güvenlik yazılımınız varsa geçici bir süre kapatın ve bu şekilde antivirüs yazılımı mı sorun çıkartıyor test edin.
    4. RealPlayer veya benzeri bir yazılım kullanıyorsanız ve Firefox ya da Chrome'a eklenti yapmış bir başka yazılım varsa bunları kaldırın ve devredışı bırakın. Chrome,Firefox veya Internet Explorer nasıl sıfırlanır buradan bilgi alabilirsiniz.
      Internet Explorer nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?
      Firefox nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?
      Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?
    hakan hakan (15409)
    10 yıl önce cevaplandı

    • @hakan html5i devre dışı bırakamıyorum tike tıklıyorum herhangi bir işlem olmuyor. ozgurlol 5 yıl önce
    • @ozgurlol tüm videolarda mı sorun yaşıyorsun? hakan 5 yıl önce

       HTML5 ten çıkamıyorum  google chromede kaldırılmıyor ? Ne yapmam gerek acaba ?

      erdogancakir erdogancakir (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        merhaba , videoyu apple ürünlerinde video kullanılamıyor hatası alıyorum. daha önce upload ettiğim videolarda sıkıntı yok ama son videom da öyle bir sıkıntı yaşıyorum. dediklerinizi yapmaya çalışyım ama youtube ye sağ tıkladığımda ayarlar sekmesi mevcut değil.

        otuzikidis otuzikidis (1)