bu video yayın hakları sahibinin isteği üzerine engellenmiştir ne demek?

Merhabalar.Ben bilgisayardan film sitelerine giriyorum ama filmi izleyemiyorum " bu video yayın hakları sahibinin isteği üzerine engellenmiştir" filme tıklıyorum böyle bir şey yazıyor.Yardımcı ola bilirmisiniz acaba?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    internet üzerinden ulaştığın dizi ve filmler yasal olmayan şekilde yayınlanır. Kısaca bunlar "kaçak yayındır".  Dizi, film sitesi yasal uyarı aldığında diziyi, filmi siteden kaldırır. Girmiş olduğun sitede  " bu video yayın hakları sahibinin isteği üzerine engellenmiştir" yazısı ile filmin / dizinin artık yayında olmadığını, kaldırıldığını sana söylüyor.

    Kısaca sorun sende değil.  " bu video yayın hakları sahibinin isteği üzerine engellenmiştir" uyarısı görüyorsan dizi / film siteden silinmiş demektir. Başka sitelerde arayacaksın artık.

    alattin alattin (16984)
    1 yıl önce cevaplandı

      Korsan izliyorsun izlediğin site orijinal hak sahipleri üzerinden yasaklanmış. Korsan izlemek suç değil, dağıtmak suç yani bunu düşünme. Farklı sitelerden izle ya da orijinal izle.

      hydra hydra (3800)