Bu virüsler nedir?

Merhaba,

Gridinsoft anti-malware ile tarama yaptığımda bu virüsler çıktı. Bunlar nedir?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Adware" ile başlayan bir reklam yazılımı, diğerleri trojan (Rogue: Düzenbaz, dolandırıcı..)..

    Paylaştığın görüntüde sağ tarafta yer alan satırların sonları görülemiyor (\... şeklinde). Asıl lazım olan bilgi o görülemeyen bölümde. Zararlının hangi program veya uygulamada olduğu bilgisi orada olur. Öyleyse o bölümü yada pencereyi büyüterek orasıda görülür hale getirilmelidir. Zira bunlar karantinaya alındığında alakalı program ve/veya uygulamalar büyük ihtimalle artık çalışmaz olacaklardır. Bunların önceden bilinmesi gerekir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz Karantinadan'da kaldırdım. Yani artık bilgisayardan tamamen temizlendiler :) toprak34 6 yıl önce