Bu web sayfası kullanılamıyor (Hata kodu: ERR_CONNECTION_RESET)

Merhaba ben soundcloud dan resimdeki gibi bir hata alıyorum chrome kullanıyorum firefox explorer de aynı hata ve hata ayrıyetten şöyle soundcloudda sarkı dınlıyorum yüklüyorum sorun yok https://soundcloud.com/settings

buraya gırebılıyorum buranın alt dallarına gıremıyorum o hatayı alıyorum proxy ayarlarıda dengelı ağ güvenlik duvarında sorun yok sorun nasıl özğlcek yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekürler şimdiden

ayhanergn ayhanergn (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    modemin elektiriğini kes ve yeniden aç pc kapatıp tekrar aç  çözülür

    emir38 emir38 (-4995)
    9 yıl önce cevaplandı

      ERR_CONNECTION_RESET hatasının pek çok sebebi olabilir.

      Sırası ile şunları deneyebilirsiniz.

      Hatayı tüm tarayıcılarda aldığınıza göre, sistem veya modem kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz.  Eğer kullandığınız bilgisayar bir notebook ise telefonuz üzerinden internete çıkmayı, veya farklı bir wi-fi, üzerinten internete çıkmayı deneyebilirsiniz.

      Bağlantınız bir şekilde sıfırlanıyor. En muhtemel sorun kaynağı genelde antivirüs programları olur.

      Yukarıdaki aşamaları tek tek deneyebilirsiniz. Durumu buraya yorum olarak yazarsanız başka olasılıkları deneyebiliriz.

      alattin alattin (16999)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Modem işlemini gerçekleştirdim sonuç : olumsuz Antivirüs - FireWall : Kullanmıyorum Download Manager vb. : Kullanmıyorum Dns : Kullanmıyorum (Google Dns ve Open Dns' de denedim yine aynı hata) Vpn.Proxy otomatik onunla oynanmış bir ayarımda yok :) ayhanergn 9 yıl önce

      Modem işlemini gerçekleştirdim sonuç : olumsuz Antivirüs - FireWall : Kullanmıyorum Download Manager vb. : Kullanmıyorum Dns : Kullanmıyorum (Google Dns ve Open Dns' de denedim yine aynı hata) Vpn.Proxy otomatik onunla oynanmış bir ayarımda yok :)

      (Sanırım bilen yok)

      ayhanergn ayhanergn (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Sitenin/sitelerin yüklü olduğu serverlerde geçici bir problem olabilir ama istersen kullandığın internet browser'ların önbelleklerinide bir temizle bakalım, faydasını görebilirsin.

        temmuz temmuz (12505)