bu web sayfası kullanılamıyor

arkadaşlar bir kaç gündür soundcloud.com adresi bu web sayfası kullanılamıyor diye bir hata veriyor bu sata yalnızca bendemi yoksa heryerde aynımıdır? kontrol edermisiniz.. eğer sorun bende ise ne yapmalıyım? internetteki yazılı olan bir çok yöntemi denedim ama sonuç yine hüsran... lütfen YARDIM.. SAYGILAR..

kullanici796326 kullanici796326 (1)
9 yıl önce sordu

  • Bölgesel bir sorunmuş. yusufbozar 9 yıl önce

Toplam 3 Cevap

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce cevaplandı

    Hata kodu: ERR_CONNECTION_RESET sanırım bu siteye türkiyeden erişim engellenmiş.Uzun zamandır bu hatayı alamıyordum.Ama proxy kullanarak bu engeli aşabilirsin.Soundcloud dan gelen cevap:

          Yerel bölgenizden erişim sorununuzun farkındayız. SoundCloud.com ve bazı "http" sayfalarına erişimi kısıtlayan yerel bölgede bir erişim sorunu.

          Biz bu sorunu çözmek için çalışırken sabır ve anlayış için teşekkür ederiz.

    yusufbozar yusufbozar (348)
    9 yıl önce cevaplandı

    • http:// değil https:// olacak. Hiçbir problem yok. Yukarıda linkide koydum denenmesi için. Problemsiz açılıyor. Ama elbette birde DNS hususu var (Ben Google DNS kullanıyorum ve bende nema problem). temmuz 9 yıl önce
    • Dört gün önce yardım talep etmiş, bir dahada girip bakmamış :-) temmuz 9 yıl önce
    • bende de google dns var ama hata alıyorum yusufbozar 9 yıl önce
    • Bilemiyorum.. temmuz 9 yıl önce

    En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir? Buradan bir DNS sunucu seçerseniz (tavsiye edileni kullanın derim) sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir.

    cemphp cemphp (651)