Bu web sayfası kullanılamıyor

Chrome kullanıyorum. Tarayıcıya girdiğimde google,youtube,facebook,twitter gibi yada başka sayfalara girerken bu web sayfası kullanılamıyor yazısı alıyorum. Ancak uzmanım.net e yada ddizi yani başka sitelere girebiliyorum. Bilgisayarıma restart atınca sorun düzeliyor ancak 30 dk sonra tarayıcıyı kapatıp açtığımda yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler

taha6161 taha6161 (-99453)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dns otomatik. Yani herhangi bir dns sunucusu kullanmıyorum. Otamatik olarak ayarlanıyor. Ancak soruyu sorduktan sonra biraz kuracalayım derken Ağ bağlantılarını aç > Yerel ağ bağlantısı > Destek > Onar'a tıkladığım zaman sorunum çözüldü ilginiz için teşekkürler.

    taha6161 taha6161 (-99453)
    10 yıl önce cevaplandı

      Benzer bir sorunu ben de yaşıyordum. Google DNS leri yani 8.8.8. ve 8.8.4.4 kullandığımda bu sorunun olduğunu fark ettim. Google DNS kullanmayı bıraktığımda sorun düzeldi.

      Sizde de benzer bir sorun olabilir. DNS olarak ne kullanıyorsunuz?  En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir? adresinden kendinize başka bir DNS sunucu bulabilirsiniz.

      cemkara cemkara (4215)