'Bu windows kopyası orjinal değil ' hatası

selamlar bilgisayarımın sağ alt kısmında bu windows kopyası orjinal değil şeklinde bir uyarı var removeWat proğramını denedim çözülmedi yine bu sitede okuduğum önerilerden biri olan Cmd’i yönetici olarak başlatıp tarif edildiği şekilde uyguladım hala çözülmedi başka bi fikri olan var mıdır acaba ?

ysnkly17 ysnkly17 (1)
9 yıl önce sordu

  • Windows orjinal mi? cemkara 9 yıl önce
  • Konu, crack gibi illegal içeriğe zemin hazırlayabileceğinden dolayı kapatılmıştır. alattin 9 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Eğer Windows orjinal ve siz Bu windows kopyası orjinal değil hatası alıyorsanız Microsof destek hattını arayın size yeni bir Ürün kimliği Numarası vereceklerdir.

Eğer Windows orjinal değil yani lisanssız ise uzmanim.net üzerinden bu konuda yardımcı olmamız mükün değil. Fakat malum sitelerde bu sorunla ilgili yamalar mevcut.

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce cevaplandı

    Hocam Windows 7 kaçağa düşmüş sanırsam (Windows7Loader) programını bulup yukle problemını çözer.

    okan61 okan61 (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      bilgisayarımın altında orjinal ürün anahtarını görebiliyorum Windows7Loader proğramını deniyeceğim microsoft destek hattına bağlanırım olmazsa teşekkür ederim arkadaşlar sağolun

      ysnkly17 ysnkly17 (1)