Burada Twitter uzmanı var mı?

Sorulan çok fazla soru arasında sorumun ilgili birine ulaşamadığını düşünüyorum. Burada sorduğum sorunun linkini mesajla iletebileceğim ya da sorduktan sonra yorumda bahsedip(@kullanıcıadı yazıp) doğrudan sorumu görmesini sağlayabileceğim bir Twitter uzmanı var mı? (Nasıl takipçi kasılır vb. klişe sorular sormuyorum)

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Genel olarak uzmanim.net'de sor, bildiğimiz birşey varsa yardımcı olalım. Herkes yararlansın.

    notify notify (538)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Anasayfada bir süre sonra gözden kayboluyor. Sorunun içeriğinde @ ile uzman birinden bahsedersem.. @notify misty 7 yıl önce
    • @misty yukarıda sorular kısmı var toprak34 7 yıl önce
    • ordan bakabilirsin :) toprak34 7 yıl önce
    • aa orada sayfa sayfa dolaşılıyor muydu? site güncellenmiş herhalde :) misty 7 yıl önce
    • @misty yok o özellik çoktaaaann beri var :) toprak34 7 yıl önce
    • sorumla ilgili uzman birine soruyu doğrudan ulaştırmak istiyorum (soru içerisinde bahsederim mesaj yazmam herkes faydalanır) @notify misty 7 yıl önce
    • @misty @ ile etiketle bildirim gidiyor zaten. Ben aktif bir uzmanım.net kullanıcısı olduğum için cevaplarım (biliyorsam tabi). Ancak 12:40-18:30 arası soruları cevaplayamam. Sen sor, yan sekmede uzmanım.net daima açık olur (benim) :) :) toprak34 7 yıl önce
    • biraz yanlış anlaşıldım galiba :/ sorumu düzenledim @toprak34 @notify misty 7 yıl önce
    • @misty özür dilerim :/ yanlış anladığım için genelde @ismailsarp iyidir (benim gözlemlediğim kadarıyla) veya @hakan da bilgiliydi sanırım toprak34 7 yıl önce
    • Ben siz yanlış anladınız demedimki ben yazıyla konuşurken hep anlatım bozukluğu yapıyorum fark etmeden sorun bende :D kusura bakmayın ya :) misty 7 yıl önce