Bütün Dosyalarım Ransomware virüsü ile şifrelendi. ( .onion.cab].63vc4 ) uzanttılı oldu çözümü ?

internetten indirdiğim dosya tıklatınca arka pilanda bütün dosyalarımı şifrelemiş yaklaşık 20 GB ( 63vc4 ) uzantılı oldu

daha önce böyle bir durum başına gelen arakadaşlar olabilir  dosya örneği

araştırmalarımda bu Emsisoft Decrypter for Cry128  dosya işe yaradığı söyleniyor fakat indirdim  dosya açılımıyor

candan candan (4301)
6 yıl önce sordu

  • @alattin hocam bakarmısınız mesajda sormuştunuz aynı dosyanın orjinali şifrelendi aynı dosyadan birtane var oda şifreli candan 6 yıl önce
  • İşletim sistemin nedir candan? alattin 6 yıl önce
  • @alattin abi @candan abinin işletim sistemi: Windows 10 toprak34 6 yıl önce
  • @alattin hocam windows 10 işletim sistemim candan 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bu arada ransomware'in adı: Nemesis Ransom.

toprak34 toprak34 (2026)