C# ASP.NET ACCESS VERİTABANI HAKKINDA SORUM VAR

Merhabalar;

Ben daha önceki sorularımda da belirtiğim gibi bir proje üzerinde çalışıyorum ve bir sorum daha var.

Benim c# da yaptığım web sitemde listbox'dı sanırım ok işareti çıkarak seçim yaptıran(YANLIŞIM VARZA AFFEDİN) araç. Ben acces veritabanı züerinde çalışıyorum ve saat seçimi yaptırıcam ancak eğer access de örnek 20-23 arası diye bir yer eklicem o veritabanında var ise daha önceden kaydolmuş ise bunu web sitemde dolu göstermem gerekiyor nasıl yaparım?
'

notify notify (538)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    veritabanında id,saat,var adında 3 tane sütun olsun.

    20-23 karşısındaki var sütununa 1 ve 0 arası bir değer ver 1 ise dolu 0 ise boş dersin

    mirzaligunes mirzaligunes (56)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Hocam bunu sql'de nasıl yapabilirim access'de artık çalışmıyorum bu olayı sql'de bunu nasıl kontrol ettirip işlem yaptırıcam Çok teşekkürler şimdiden. notify 8 yıl önce