c# asp.net gmail silme

merhaba 2 fomum var 1. forumda gönderme yapıyor 2.formumda pop3 le bi listeleme işlemi yapıyor ve gmaillerimizi göürüyoruz ben bide buraya  silme işlemini koycam nasıl yapabilirim bi kaynak veya örnek varsa çok iyi olur bunada pop3 mü lazım  ?

kullanici910087 kullanici910087 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    // C#

    using(Imap imap = new Imap())
    {
    	imap.ConnectSSL("imap.gmail.com");
    	imap.Login("uzmanim.net@gmail.com", "password");

    	// Silmek istediğiniz tüm emailleri bul
    	imap.SelectInbox();
    	List<long> uids = imap.Search(Expression.Subject("silinecek email"));

    	// Email'i Trash'e gönder
    	List<long> uidsInTrash = new List<long>();
    	foreach (long uid in uids)
    	{
    		long uidInTrash = (long)imap.MoveByUID(uid, "[Gmail]/Trash");
    		uidsInTrash.Add(uidInTrash);
    	}

    	// Trash'den emaili sil
    	imap.Select("[Gmail]/Trash");
    	foreach (long uid in uidsInTrash)
    	{
    		imap.DeleteMessageByUID(uid);
    	}

    	imap.Close();
    }

    Yukarıdaki için Mail.dll - .NET email component (IMAP, POP3) bileşeni kullanılmış. Kod alıntıdır.

    hakan hakan (15394)