C#'da formuma eklediğim timer da hata alıyorum

Merhaba;

C# da formuma eklediğim timer da hata alıyorum. Kodlar doğru ancak { expected hatası veriyor. (Timer daki değerleri 3 label a aktarıyorum. Bunlar label5 label 3 ve label 4.)

Ekran görüntüsü,

https://i.hizliresim.com/NO57Qg.png

@alattin

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    En sonda ki } işaretinin yanında iki tane daha }} işareti koy sorun çözülür.

    notify notify (538)
    6 yıl önce cevaplandı

    Yanlışlıkla Class ve NameSpace'e ait } karakterlerini silmişsin.

    Aslında Error List bölümüne dikkat edersen sana iki defa } expected demiş. Bu mesaj iki tane } simgesi eksik demektir.

    Error List  hayat kurtarır, burayı kontrol etmeyi unutma. Sorularında doğrudan buradaki hata mesajı ile başlık açabilirsin. Zira, hatanın Timer ile ilgisi yok. Sadece basit bir syntax, yazım hatası.

    alattin alattin (16999)
    6 yıl önce cevaplandı

    • ben bu kadar detaylandıramıyorum abi nedense :) notify 6 yıl önce
    • @notify zamanla yaşlandıkça çenen düşer o zaman detaylandırırsın :) alattin 6 yıl önce
    • :) hep beraber görücez abi inşallah o günleri notify 6 yıl önce