C#'DA ÖRNEK PROJELİ SORU

notify notify (538)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Emocan, evet belki yapmak 15dk'mızı almaz. Ama burası ödev yaptırma sitesi değil.

    Aldığın hataları, yapmak istediğini burada sorup yardım alabilirsin.  Fakat projeni buradan birilerinin yapması sana hiç bir şey katmaz.

    Gerçekten yazılımcı olmak istiyorsan emek vermeli ve uğraşmalısın. Projeni indirdim baktım. Arayüz haricinda hiç bir şey yapmamışsın.

    Mezun olduktan sonra ne yapacaksın? Yine projeni başkalarına mı yaptıracaksın?

    Yazdıklarımı sana bir abi, kardeş tavsiyesi olarak oku.  Kodunu başkalarına yazdırma. Bu işi ögrenmek istiyorsan vakit ayır, emek ver, kafa yor. Yatığın işten keyif almıyorsan programcılık sana göre değil demektir.  O zaman kendini yorma.

    hakan hakan (15424)