C: Diskin'de alan nasıl açılır?

C: dosyasında az bir alan kaldı bunu arttırmak istiyorum.Yazılara baktım D: dosyasından 20GB lık bir yer küçülttüm fakat daha sonrasında C: dosyasına ekle butonuna tıklayamadım.

kutaybb kutaybb (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kaç GB C: diski? Windows zaten kendi başına 15 - 20 GB yer kaplıyor. Diski temizle yapın, İndirilenler klasörünü D:'ye atın.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • C 145 GB ama 17GB lık yer kaldı.Ayrıca dediğiniz adımları uyguladım neredeyse 700MB lık bir etkisi oldu. kutaybb 3 yıl önce
    • Hangi uygulamalar, oyunlar, programlar yüklü C: disknide ? @kutaybb hydra 3 yıl önce
    • hallettim hocam teşekkürler kutaybb 3 yıl önce
    • Rica ederim. @kutaybb hydra 3 yıl önce