C: diskini bölersem C:'deki veriler silinir mi?

Bilgisayarımda sadece yerel disk C: var, ben bunu bölmek istiyorum bir D: diski oluşturacağım. Bunu yaparken C: deki verilerim silinir mi?

mami4040 mami4040 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarını sıfırlamayacağın için ve diski böleceğin için veriler silinmeyecektir.

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

      Doğru şekilde yaparsan C: diskinde veri kaybı olmaz. Yanlış bir işlem yaparsan veri kaybı oluşur. Bir video çekeyim bununla ilgili.

      alattin alattin (16984)