c# dosya nasıl parse edilir ?

-5

Öncelikle Destek Çıkan Çıkmayan Herkese Teşekkürler.

(C#'da)

Çalıştıgım şirket bana bir log dosyası verdi ve bunu parse etmemi istiyor . Nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz daha önce hiç yapmadım . Dosyanın İçerisinden örnek bir dize ;

1468989521.223      0 192.168.5.111 TCP_DENIED/403 4449 POST http://android.bugly.qq.com/rqd/async - HIER_NONE/- text/html

Bunun gibi en az 1000 satır var diyebilirim.

mehmeteminn mehmeteminn (-16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    -4

    hepinizin anasını sikeyim işeyaramaz ibneler

    mehmeteminn mehmeteminn (-16)
    7 yıl önce cevaplandı

      Tam cevap yazıyordum ki  yaptığın edepsizliği gördüm.

      Başkalarına 1 kez bile yardımcı olmamış biri gelip burada yardım istiyor yardım alamayınca da edepsizlik yapıyor. Senin işe yaramaz bir tip olduğun her halinden belli. uzmanim.net senin gibi tipler için uygun değil.

      Senin gibi adamları çalıştıran şirkette yazık. Senden de yazacağın koddan da kimseye hayır gelmez.

      cemkara cemkara (4215)