C: Erişilemiyor Erişim Engellendi hatası çözümü Windows 10

merhaba nereden baksan 8 saatir uğraştım ama bir türlü olmadı bilgisayarım ingilisce onun için sanırım ben kendim sorunlar oluşturdum ve Windowsum c Diskine bağlı.

hypatia hypatia (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    C diskine sağ tıklayarak özellikler dedikten sonra güvenlik bölümünde erişim için izin vererek durumu test edin. Bunun için özelden link atacam.

    ayrıca kullanıcı hesabını yönetici moduna alarak test edin.

    komut İstemini çalıştırıp chkdsk /f c: komutu ile tarama yapın.

    eğer c diskinde önemli veri yoksa disk yönetiminden biçimlendiremeyi deneyin.

    sistem geri yükleme işlemini deneyebilirsiniz en son.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)