c++ ile ilgili youtube dan dersler izliyorum, indirdim kurdum, oradaki videoları takip ederek bir şeyler yazdım ancak derle deyince hata verdi. sebeb?

öncelikle o videonun altındaki yorumlara baktım, c++ 4.9.9.2 sürümü windows 8 de hata veriyomuş, 5.11 ile güncelleme yapmak gerekmiş ben de yaptım ancak hala derle deyince hata veriyo, yazdığım basit programı çalıştıramadım, altı üstü bi toplama işlemi. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden çok teşekkürler :)

artukbey artukbey (1)
7 yıl önce sordu

  • hatanın ne olduğunu da yazsaydın keşke. alattin 7 yıl önce
  • [Error] empty character constant, [Error] expected' ; ' before 'x' gibi hatalar artukbey 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Kodu dikkatli bir şekilde yaz derim örnek

Dogru Olanı

msgbox "Metin"

Yanlış olanı

msgbox ,imetin

Yani Kodla derken aldıgın hata kod hatası yanlış yazmış olabilirsin

huseyinking huseyinking (-50)