C# ile otomasyon nasıl yaparım?

Ben visual studio kullanıyorum.Youtube a seri şekilde video nasıl yüklerim?

sapphire sapphire (66)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Youtube API'si ile yapabilirsiniz.  Şöyle bir inceledim, oldukça geniş bir dökümantasyonu var.  Youtube API belgelerine buradan ulaşabilirsiniz.

    Burada da C# ile Youtube video upload nasıl edilinr örnek bir kod var.

    Tamamen istediğiniz işlevleri yerine getiren bir kod bulmanız zor.

    alattin alattin (16999)
    7 yıl önce cevaplandı

      Soruyu soralı çok olmuş ama bu soruyu başka kullanıcılar aratıp bulduğunda bari diğer arkadaşlara da yararımız olsun.

      Öncelikle otomasyon yapabilmen için programlama dillerini bilmen lazım. Öyle hemen şak diye otomasyon yapamazsın. Sana tavsiyem Alattin Bey'in dediğine ek olarak C# , Vb programlarına hakim olman. Bura da senin soruna kod ile yardım edilirse programlama alanında kendini geliştiremezsin. Bir an önce c#'da temellerini sağlamlaştırmaya başlamalısın.

      notify notify (538)