C# ile yaptığım web browser'ın görünümünü nasıl güzelleştirebilirim?

Merhaba;

İnternet Explorer tabanlı bir web browser yaptım. Ancak görünümü çok kötü. Görünümünü mozilla, chrome gibi nasıl yapabilirim?

@alattin :)

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

  • görüntüsünü atar mısın toprak? notify 6 yıl önce
  • @notify Tam olarak bu, https://i.hizliresim.com/LOX6vZ.png toprak34 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

  • DevExpress
  • Infragistics
  • Telerik

Bunları bir araştır. Bunlar dah şık formlar oluşturmanı, özelleştirilmiş kullanışlı kontrolleri sana sunar. Web sitelerini incelersen kullanabileceğin yüzlerce kontrol olduğunu göreceksin. Ücretlidirler.

alattin alattin (16984)
6 yıl önce cevaplandı

  • @alattin DevExpress'in free sürümünü (30 gün deneme) indirdiğimizde bir kere projeyi düzenlersek (tasarımı güzelleştirirsek) hep öyle kalır değil mi? toprak34 6 yıl önce