C# int sayi dizisi virgül ile ayrılmış string ifadeye nasıl çevrilir?

C# 'da int türünde sayı dizisi nasıl virgül veya başka bir karakter ile ayrılmış şekilde string ifadeye çevrilir?

Örneğin

 int[] sayilar = new int[5]{2,3,4,5,6};

şeklindeki sayi dizisi nasıl "2,3,4,5,6" gibi stringe çevrilir?

alattin alattin (16984)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    C# 'da int türünde sayı dizisi nasıl virgül veya başka bir karakter ile ayrılmış şekilde string ifadeye çevrilir?

    string.Join ifadesini bu dönüşüm için kullanmak mümkündür.

    string.Join(",", sayilar);

    ifadesinin çıktısı 2,3,4,5,6 şeklind string olacaktır.

    alattin alattin (16984)