C++ nedir ve nasıl öğrenilir

C++ de kendimi nasıl geliştirebilirim ? ayrıca bu konuda orta seviye olmak ne kadar sürer ?

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Soruna kısa cevap vereceğim, detaylı bilgiyi Google'da arama yaparak bulabilirsin: C++ güçlü bir programlama dilidir. Pek çok kullandığınız yazılımın arkasında C++ vardır.  Oyunlarda, işletim sistemlerinde, antivirüs yazılımlarında C++ bolca kullanılır.

    C++ genel amaçlı bir programlama dilidir.  C dilinden türetilmiştir. Google'da arama yaparsan pek çok C++ eğitimi veren site bulabilirsin. Hele bir de ingilizce biliyorsan o zaman kayntaktan bol bir şey yok.

    Kimse sana "şu dilde şu kadar sürede orta seviye olursun" gibi bir cevap veremez. Bu senin yeteneklerin doğrultusunda ortaya çıkar. Programlamaya olan yeteneğin, C++ diline olan yatkınlığın ancak öğrenmeye başladığında ortaya çıkar.

    Ek olarak hiç bir programlama dilinde "Tamam ben oldum" diyemeyeceksin. Hayatın sürekli öğrenerek geçecek.

    alattin alattin (16999)