C:\OneDriveTemp'de olan bir dosyayı silersem sisteme zarar gelir mi?

Yukarı'da dediğim gibi silersem benim bilgisayarıma zarar gelir mi? Bilgisayarımın 7 GB'ını kaplıyor da.

adils adils (136)
2 yıl önce sordu

  • O dosyanın adı nedir? Cismi nedir bilmeden bir şey diyemem. darkcrak 2 yıl önce
  • https://res.cloudinary.com/adil-edu-az/image/upload/v1623866713/Ekran_G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC_217_cea3b1.png buradan bakabilirmisin? @darkcrak adils 2 yıl önce
  • @alattin ben burada link bugu buldum. Belki bakarsınız diye etiketledim. adils 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

C:\OneDriveTemp klasörü OneDrive'ın seknronizasyon sırasında kullandığı geçici klasör. Senkronizasyon bittiğinde OneDrive bu klasörü otomatik olarak temizler.

Bu sebepten C:\OneDriveTemp klasöründeki dosyaları elleme. One Drive işlemini bitirdiğince bu klasörü temizleyecek.

alattin alattin (16984)
2 yıl önce cevaplandı

  • OneDrive bende çalışmıyor ki ben onu bilgisayar başlatma ayarlarından devre dışı bıraktım, hem ben bu bilgisaya 1 yıl önce hesab açmıştım. https://res.cloudinary.com/adil-edu-az/image/upload/v1623866713/Ekran_G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC_217_cea3b1.png bu linkteki foto da da 1 yıl önce düzenlendiği yazıyor. Ben genede ne olur olmaz onedrive a yeniden hesap açtım bu sefer de o dosyaya bir tane daha dosya eklendi. https://res.cloudinary.com/adil-edu-az/image/upload/v1624173381/Ekran_G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC_223_uyshed.png bu fotodan bakabilirsiniz. Ben bu dosyaları nasıl açıp bakabilirim acaba? adils 2 yıl önce