C# System.IO.FileNotFoundException ve KERNELBASE.dll hatası (Çözüldü)

Merhabalar,

SQL Server veri tabanı kullanarak C# dilinde basit veri ekleme ve düzenleme işlemleri olan bir uygulama yapmaya başladım.
C# kodlama diline hakim değilim, ancak şimdiye kadar ekleme-düzenleme işlemlerini gerçekleştirdim.
Farklı bir bilgisayara proje dosyasını alıp Debug klasöründen exe dosyasını çalıştırmayı denediğimde program açılmıyor ve uygulama olay görüntüleyicisinde aşağıda detayı bulunan 2 hata almaktayım.
Hataları araştırdım ancak bir çözüme ulaşamadım.
Konu hakkında bilgisi olan ya da yardımcı olabilecek arkadaşların desteğini bekliyorum.

Teşekkürler.

Hata1 - Application Error

Hatalı uygulama adı: UygulamaAdı.exe, sürüm: 1.0.0.0, zaman damgası: 0x564f836d
Hatalı modül adı: KERNELBASE.dll, sürüm: 6.1.7601.19045, zaman damgası: 0x56259271
Özel durum kodu: 0xe0434352
Hata uzaklığı 0x000000000000b3dd
Hatalı işlem kimliği: 0x3f4
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d123dda366b08b
Hatalı uygulama yolu: C:\Users\PC1\Desktop\UygulamaAdı\bin\Release\UygulamaAdı.exe
Hatalı modül yolu: C:\Windows\system32\KERNELBASE.dll
Rapor kimliği: e1453851-8fd0-11e5-b629-94de80e9e72f

Hata 2 - .net Runtime

Uygulama: UygulamaAdı.exe
Framework Sürümü: v4.0.30319
Açıklama: İşlenmeyen bir özel durum nedeniyle işlem sonlandırıldı.
Özel Durum Bilgisi: System.IO.FileNotFoundException
Yığın:
  konum: UygulamaAdı.KullaniciDuzenle.InitializeComponent()
  konum: UygulamaAdı.Giris..ctor()
  konum: UygulamaAdı.Program.Main()

gunaysirbudak gunaysirbudak (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözüm çok basitmiş. VisualBasic PowerPacks Setup 10 paketini yükleyerek sorun çözüldü.

    gunaysirbudak gunaysirbudak (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Çözümü paylaştığınız için teşekkür ederiz. ismailsarp 8 yıl önce