C# top left özelliği nasıl verilir?

İyi günler, konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum yanlış yere açtıysam kusura bakmayın, soruma geçeyim;

C#'da formumda 1 adet picturebox' ve 2 adet texbox'ım  var, amacım şu eğer texbox1.text , texbox2.text'e eşit  ise picturebox1 formum'da yer değiştirsin yani mesela sol üste, sağ altta vs... bunu top left özelliğini if else kullanarak nasıl yapabilirim cevabınızı bekliyorum . Şimdiden teşekkürler

litleprince litleprince (7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, http://teknovida.net/328-2/ linkte bir at yarışı örneği var ve picturebox'lara left, top özelliğini nasıl vereceğini burada görebilirsin. Kolay gelsin.

    paristanbulima paristanbulima (228)