C ve D nasıl birleştirilir

Merhaba,

Yerel disk C ve D yi nasıl birleştirebilirim?

aserifkuzu aserifkuzu (188)
5 yıl önce sordu

  • Bunun detaylı açıklamasını ve videosunu çekelim sana. Veri kaybı olmadan yapmak istiyorsun değil mi? alattin 5 yıl önce
  • D sürücünde veri var mı? alattin 5 yıl önce
  • D'de veri yok HDD'ye attım aserifkuzu 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Disk yönetiminden D sürücüsünü sil. Madem içinde veri yokmuş. Daha sonra C sürücüsünü sağ tuşla tıkla ve Birimi Genişlet seçeneğini seç. Bu şekilde C ve D sürücülerini birleştirebilirsin.

alattin alattin (16984)
5 yıl önce cevaplandı

  • Veri kaybolmadan birleştirilmesi için yöntem çok uzun değilse yazın hocam, ihtiyacı olan yararlanır. Cevap İçin de teşekkür ederim aserifkuzu 5 yıl önce
  • @aserifkuzu evet yarın yayınlamayı planlıyorum alattin 5 yıl önce

Bir şey kontrol etmeni isteyeceğim. Bilgisayarın arama kutusuna diskmgmt.msc yazıp gelen ekrandan bi fotoğraf atabilir misin?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • https://i.hizliresim.com/MVbyW6.jpg aserifkuzu 5 yıl önce
  • nasıl yapılacağını bilmiyorum omercik 5 yıl önce