C# Veri çekme işlemi nasıl yapılır?

Merhabalar,

[C#]

http://i2.wp.com/www.eta.com.tr/BABS_Yazisi_dosyalar/image002.jpg?resize=604%2C362

Resimdeki linkde görüldüğü gibi c# bu tür veri çekimi nasıl yapılır?

Datagridwivew'de denedim ama bu tür tasarımdaki gibi bir türlü veri çekemiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

notify notify (538)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha gelişmiş ve güzel görünümlü arayüz elemanları istiyorsanız 3. parti kütüphanelerden yararlanabilirsiniz:

    DexExpress 140+ WinForms Controls and Libraries

    Telerik UI for WinForms

    InfragisticsWINDOWS FORMS CONTROLS

    Datagridview burada verdiğim linklerdeki kontrollere göre daha ilkeldir.  Bunu özelleştirmeyi denemek yerine hazır kütüphanelerden yararlanın. İşiniz daha kolaylaşır. Arayüz daha hoş görünür ve daha kullanışlı olur.

    alattin alattin (16999)