c# Windows Form Application için görsellik nasıl katılır?

Merhaba windows form application için bir uygulama geliştirildi ve bu uygulamaya bazı görsellikler eklenmesi lazım bunun için wpf kullandık fakat uygulamayla uyumsuzluklar gösterdi. Bu uygulamanın içine görselliği nasıl ekleyebilirim?

morthan morthan (12)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows formlarının daha güzel görünmesini istiyorsanız, kullanılan kontrollerin göze daha hoş gelmesini istiyorsanız 3.parti yazılımlardan yararlanabilirsiniz

    Örneğin DevExpress bunlardan biri: WinForms Themes

    Yine  Infragistics Windows formlarını güzelleştirmek için kullanılabilir.

    Bunlar ücretli eklentilerdir.

    Ücretsiz olarak Krypton Toolkit var. Ama sanırım artık geliştirilmiyor. Bir yerlerden bulabilirsiniz.

    WPF için Xceed Professional Themes for WPF bunu inceleyebilirsiniz.

    murat murat (12492)