C: ye hiç bir şey kuramıyorum kuruyorum bilgisayar kapanıp açılınca siliniyor

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak kuzenim bilgisayara oturdu ve ondan sonra C: ye hiçbirşey kuramıyorum yani kuruyorum ama bilgisayar kapanıp açılınca herşey siliniyor okulda bilgisayar hocasına sordum ama söylemedi işi varmış yardımcı olursanız sevinirim bir programmı yükledi veya bilgisayarın ayarlarından C: yi korumaya alıp bir şey kurmamı engellemiş olabilirmi

kerem52 kerem52 (37)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Virüs olabilir bi taratıp deneyin.Denetim Masası'ndan yüklemediğiniz uygulamaları silin.Boş dosyaları temizleyin.

    Öneri Programlar :

    - 360 Total Security ( Alternatif olarak : AVG , Bitdefender , Avira , Kaspersky , Eset olabilir.

    - CCleaner

    Ek olarak :

    - Advanced System Care

    Ayrıca Virüs olduğunu düşünüyorsanız MalwareBytes,ADWCleaner,Combofix veya Kaspersky Removal Tool kullanılabilir.

    akif52 akif52 (34)