Çalınan instagram hesabı kurtarma

youtube daki çalınan instagram hesabı kurtarma videonuzu izleyip uyguladık. İlk gelen mailde hesaba son giriş tarih saat girilen cihaz vs soruldu cvp verdk. İkinci telefon numarasıyla kurtarma maili geldi. Telefon numarası kaydetmedğmz için yapamadk. Cvp olarak bize yardımcı olamayacakları maili geldi. Biyerde yanlış mı yapıyoruz acaba. Bizim için çok önemli ticaret yaptğmz kazanç yaptğmz hesap olduğu için geri almak için uğraşıyoruz. Yardımcı olabilirseniz çok seviniriz. Teşekkürler

zeynaka zeynaka (1)
4 yıl önce sordu

  • @farurhenho arkadaşımız soruyu gördüğünde cevaplayacaktır hakan 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

"İkinci telefon numarasıyla kurtarma maili geldi" bu cümleyi tam olarak anlayamadım. Nasıl bir mail geldi? Instagram'ın sana gönderdiği bütün cevapların ekran görüntüsü çekip paylaşabilir misin?

Fotoğrafları postimages.org sitesine yükledikten sonra sana bir link verir, o linkleri buraya yapıştırman yeterli.

omercik omercik (9418)
4 yıl önce cevaplandı

  • İlk gelen maile cevap verdik. Mailimize cevap olarak gelen ikinci mail de telefon numarasyla kurtarma linki vardı. Onu yapamadık. Resimleri size gönderym daha doğru olur zeynaka 4 yıl önce
  • Göndermeni bekliyorum @zeynaka omercik 4 yıl önce