Çalışmayı durdurdu hatası

Merhabalar arkadaşlar Son Zamanlarda Programların bazılarında çalışmayı durdurdu hatası alıyorum

Daemon tools

HandBrake

FormatFactory

Gibi Programlarda

Neyden olabilir Disk hata taraması yaptım birşey çıkmadı disk optimizasyon da yaptım hiçbirşey çıkmadı neden böyle oluyor yardım edermisiniz

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar bu sorunun çözümü Aşağıdadır

    • Öncelikle Sistem Geri yüklemeyi açıyoruz
    • Çıkan ekranda ileri diyoruz
    • Sistem Geri yüklemeyle işimiz yok etkilenen programlara bakacagız
    •
    • etkilenen programları tara diyin tarama bitince
    • Aşağıdaki programalara bakın onları silin veya geri yükleyin

    İşlem bu kadardır Teşekkürler Ayrınıtılı bir şekilde anlatacagım şu an işim oldugu için ibraz ayrıntısız anlattım işlem çok kolaysmış

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Problemli ve bozulmuş programları tek tek kaldırarak yeniden yükleyeme yerine doğrudan sistem geri yüklemesi yapsaydın daha az uğraşmış olurdun. Ama sistem geri yüklemesi yapılamadığı hallerde bu çözüm uygulanabilir ve/veya uygulanmalıdır. temmuz 6 yıl önce
    • selam sistem geri yüklemeyi yaptım ancak gene olmamıştı nvidiagtx 6 yıl önce

    Eğer bilgisayarda birden fazla uygulama çalışmayı durdurdu hatası veriyorsa

    • Önce uygulamaların güncellemeleri tam mı kontrol etmelisin.
    • Daha sonra işletim sistemi güncellemelerini kontrol etmelisin
    • Virüs taraması yapmalısın.
    • Yüklü antivirüs varsa geçici olarak kapatarak sorun devam ediyor mu kontrol etmelisin.
    • Bilgisayar açıldığında çalışan bir uygulama ya da uygulamalar varsa kapatıp sorun devam ediyor mu bunu kontrol etmelisin. Zira bu tür uygulamalar diğer uygulamaların çalışmasını engelleyebilir.

    Tüm bunlara rağmen sorun devam ediyorsa, önce temiz Windows kurulumu denemelisin. Yani tamamen format ve Windows u yeniden kurmak işlemi.

    Sorun devam ederse başta RAM olmak üzere sorunlu bir donanım olabilir.

    hakan hakan (15394)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Selam Abi Format atmak istyemedim 90 GB lık bilgilerim var dı ama kendim çözdüm sorunu senin dediklerini yaptım ama hiçbir faydası olmadı Şimdi çözümü azıyorum nvidiagtx 6 yıl önce