Call of Duty: Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Call Of Duty Black Ops 3 için nasıl bir sistem gerekiyor?

Call Of Duty Black Ops 3 için nasıl bir ekran kartı gereklidir?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

                Call Of Duty Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri

    • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
    • İşlemci: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz
    • Bellek: 6 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 470 @ 1GB / ATI® Radeon™ HD 6970 @ 1GB
    • DirectX: DirectX 11
    • Boş Alan: 60 GB

    brsozl brsozl (1961)