Call of duty ghost oyun oynarken PS 3 ümde sürekli yukarı bakıyor aşağı baktığımda tekrar yukarı çıkıyor not konsol kırık değil

Oyun hatası call of duty konsol PlayStation 3

kelesben kelesben (1)
1 yıl önce sordu

  • Sorunuzu soru başlığına,, başlığınıda soru kısmına yazmışsınız, direkt düzeldin böyle anlaşılır olmuyor. @kelesben ilkaybaki16 1 yıl önce

Toplam 2 Cevap

    Dostum sorun konsolda veya oyunda değil. Aslında sorun sistemsel değil. Oyun kolu üzerine dökülen şekerli sıvılar veya kirlerle birlikte içine akan elinin teri zamanla okuyucu üzerinde yağlı ve ya şekerli bir katman oluşturuyor bu da sürekli olarak o noktayı aktif kılıyor. Kumandayı aç içini ıslak mendil veya alkollü bezle zedelemeden temizle ve olay çözüldü. 😉😉 Kendine iyi bak. Iyi eğlenceler. 😎👍

    barisuurlu barisuurlu (1)