CALL OF DUTY GHOST SADECE GÜVENLİ MODDA AÇILIYOR

Merhabalar bilgisayarımda Call Of Duty Ghost yüklü. Oyunu normal modda açmaya çalıştığımda çalışmayı durdu hatası veriyor. Fakat pc yi güvenli modda açtığımda oyun sorunsuz açılıyor Oyun güvenli moddayken sadece açılıyor. Fakat ilerisi gelmiyor. Yani oyunu oynayamıyorsun. Donuyor vs..Sırf bu yüzden DEP i yani veri yürütme engellemesini kapattım yine fark etmedi ve halan daha çalışmayı durdu hatası veriyor. İşletim sistemim Windows 8.1 Pro 64 bit masaüstü bilgisayar kullanıyorum lütfen yardım edin.

korkusuzmaraz korkusuzmaraz (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Call of Duty'nin güvenli modda çalışıyor  normal modda çalışmıyor olması sorunun büyük ihtimalle ekran kartı sürücülerinden kaynaklandığını gösterir.

    Şunları deneyebilirsiniz:

    • Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin.
    • Windows başlagıcında çalışan öğeleri devre dışı bırakın
    • Antivirüs yazılımı varsa bunu devre dışı bırakın.
    • Windows 8 ile ilgili güncellemeler varsa güncellemelerin tamamını yükleyin.

    Not: uzmanim.net'in kadrolu bir "cevaplayan" çalışanı yok, burada pek çok iyi niyetli arkadaş var ve herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Burada sorulan her soruya cevap alabilirsiniz gibi bir iddia da yok. "Acil", "Lütfen yardım", "neden kimse cevaplamyor" gibi ifadeler sorunuzun daha geç yanıtlanmasına sebep olabilir.

    hakan hakan (15424)