Call of Duty Ghosts : Çalışmayı Durdurdu Hatası nasıl çözülür?

Bilgisayarımın özellikleri:

Ati Radeon 4600 series(2gb)

windows 8 64 bit

4 gb ram ddr 2

Call of Duty Ghosts Çalışmayı Durdurdu hatasının çözümü nedir?

asilkartal1903 asilkartal1903 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sisteminiz Call of duty Ghosts oynamak için yeterli degil.

    Ati Radeon 4600 series kartların desteği DirectX 10.1'dir.  Call of duty Ghosts için DirectX 11 gereklidir.

    Ayrıca en az 6GB ram gerektirir. Malesef sisteminiz bu gereksinimleri karşılamıyor.

    Ati Radeon 4600 series  teknik özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

    Call of Duty Ghosts için gerekli sistem bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

    hakan hakan (15424)