Call of Duty Ghosts Direct3DDevice:resent failed (DEVICE REMOVED) hatası

Pc'de Call of Duty Ghosts oynarken

Direct3DDevice:resent failed (DEVICE REMOVED) : DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG şeklinde hata alıyorsanız aşağıdaki işlemler hatayı çözmeye yardımcı olacaktır.

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Call of Duty Ghosts Direct3DDevice:resent failed (DEVICE REMOVED) hatasının çözümü için:

    1. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    2. Ekran kartı sürücülerinizi kaldırın. Özellikle Microsoft tarafından sağlanmış sürücler yüklüyse.
    3. Kaldırma işlemi için Display Driver Uninstaller (DDU) kullanın.
    4. Ekran kartınız nVidia ise buradan sürücüleri indirin. Ekran kartınız AMD ise sürücüleri buradan indirin.
    5. Ekran kartı kurulumundan sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

    Call of Duty Ghosts Direct3DDevice:resent failed (DEVICE REMOVED) hatası yukarıdak işlemlerden sonra çözülmüş olmalı.

    hakan hakan (15424)