Call of Duty Ghosts "Fatal Error Content package is no longer available" hatası nasıl çözülür?

Call of Duty Ghosts oynarken Fatal Error Content package is no longer available hatası alıyorum.Bunu nasıl çözebilirim?

Call of Duty Ghosts "Fatal Error Content package is no longer available" hatası nasıl çözülür?

komando82 komando82 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Call of Duty Ghost Fatal Error Content package is no longer available hatasının nedeni kullandığınız Ramfix,Language(dil) ayarları veya oyun güncellemelerinin eksik olması olabilirr.

    Bu sorun hakkında internette kesin bir çözüm yolu gösterilmemiş.Sorunu yaşayan kişilerin çoğu kişide oyunun orjinal olmayanlar tarafından yaşanıyor.

    Aşağıdaki çözüm yollarını deneyebilirsiniz.

    Çözüm 1: Oyununuzu güncelleyin

    Oyununuzun çıkan en son güncellemesini (patch veya update) yapın.Sorunun bu şekilde çözüldüğü bir forumda gösterilmiş.

    Oyununuz orjinal ise steam üzerinden veya oyun üzerinden güncelleme yapabilir ve oyunu en son sürümüne yükseltebilirsiniz.

    Oyununuzun orjinal olmadığı durumda güncellemeyi otomatik olarak yapamazsınız.Bu durumda internette araştırma yapmalı ve sorunu kendiniz çözmelisiniz.

    Çözüm 2: RamFix güncellemesi

    Eğer bilgisayarınızda 4 gb veya altı ram var ise Call of Duty Ghost oyununu açamazsınız.Internette bu sorunun çözümü için RamFix adlı çözümler mevcut.Ancak bu çözüm resmi bir çözüm değil bu yüzden size yardımcı olamıyorum.Size sadece RamFix çözümünü tekrar gözden geçirip güncellemeniz gerektiğini söyleyebilirim.

    Çözüm 3: Oyun Dil ayarları

    İnternette dil ayarları çözümünün bu sorun hakkında işe yarayabildiği söylenmiş.Üsttekiler size çözüm olmazsa bu değişikliği yaparak deneme yapabilirsiniz.Ayrıca internette Call of Duty Ghost tam türkçe yamasını bulabilirsiniz bu yama üzerinden değişikliği yapabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)